For the Referrers plugin to work, please create the page :wiki:referrers.

Socketování

Socketováním se nazývá výroba otvorů (socketů) do klenotů, zbraní a brnění. Do těchto otvorů následně lze umístit drahý kámen (gem) který přidá danému předmětu magické schopnosti.

Co k socketování potřebujeme? Předmět do kterého chceme vytvořit socket a několik vrtáků (množství záleží na štěstí a druhu vrtáku). Ve hře dropují vrtáky převážně z duchů a jsou zde čtyři základní:

Druh Úspěšnost
Mythril drill 10%
Orihalcon drill 20%
Adamantium drill 30%
Aurum drill 40%

Dále pak existuje perfect drill který lze zakoupit v Item mall s úspěšností 100%.

Socketování může zničit nadstandardní vlastnosti předmětu (ve výčtu vlastností zobrazeny tence a světle modrou barvou)!! Tato vlastnost nebyla potvrzena ale existuje zde toto riziko.

Jak vytvořit socket

Pokud danou věc kterou chcete socketovat zrovna používáte, musíte ji shodit do inventáře. Poté kliknete na vrták, překliknete se do invetáře k danému předmětu a kliknete na něj. Ihned se vám zobrazí zda pokus uspěl či selhal. Při úspěšném pokusu se v předmětu objeví díra do které lze přetažením zasunout gem. Gem bez pomocí item mall předmětů nelze ze socketu vyndat bez jeho zničení!

Jak odstranit gem ze socketu

Na odstranění socketu se používá destruction drill s úspěšností 20%, Destruction drill po úspěšném pokusu gem zničí a zanechá prázdný socket. Destruction drill padá nejčastěji z duchů.

Jazyky